Odzież reklamowa od 25 lat, czyli o nas

Co robimy?

Odzież reklamowa to nasza specjalizacja już od 25 lat. Zajmujemy się jej produkcją, importem i zdobieniem jej: haft komputerowy oraz sitodruk. Nowoczesny park maszynowy i używane surowce zapewniają gwarancję najwyższej jakości. Dokładamy wszelkich starań aby relacje z naszymi klientami opierały się na obustronnym zaufaniu i dążeniu do ciągłego rozwoju zarówno naszych klientów jak i samej firmy Ocean.

Znane i cenione marki

Nasza oferta jest jedną z najszerszych w Polsce. Duże stany magazynowe takich marek jak: JHK, Fruit of the Loom, James & Nicholson, Adler, Regatta, Russell, Sols, Myrtle Beach, Promostars, Gildan, B&C, Harvest, Result, Stedman, których jesteśmy dystrybutorem pozwalają nam realizować Państwa zamówienia w przeciągu kilku dni.

Ocean Polska

Sukcesy naszych klientów są naszymi sukcesami

Dlaczego my?

Jakość

Jesteśmy znani z wyjątkowo wysokiej jakości usług, szybkiego działania i atrakcyjnej ceny. Jako wiodący producent traktujemy jakość naszych produktów bardzo poważnie. Aby dostarczyć Państwu produkty najwyższej jakości korzystamy z wyrobów sprawdzonych i renomowanych dostawców nici i materiałów pomocniczych do haftu komputerowego, chemii, farb oraz wszelkich dodatków do sitodruku, transferu, sublimacji.

Zaufanie jakim klient darzy firmę to wartość najwyższa.

Doświadczenie

PPHU Ocean istnieje na rynku od 1998 roku. W ciągu kilkunastu lat funkcjonowania naszej firmy odnotowała ona niezaprzeczalny sukces rozwijając się przy tym dynamicznie i stając się jednym z liderów na rynku. Celem firmy jest dążenie do zaspokojenia potrzeb swoich klientów. Ugruntowaną pozycję na rynku reklamowym zawdzięczamy zaufaniu naszych klientów i reputacji na które pracowaliśmy wiele lat. Zapraszamy do współpracy z przekonaniem, że oferowane przez firmę Ocean produkty dostarczają Państwu pełnej satysfakcji.

ZAUFALI NAM

Na życzenie Państwa możemy wysłać listy referencyjne naszych klientów.