Skontaktuj się z nami

Biuro
biuro@oceanpolska.pl

Katarzyna Iwancewicz
k.iwancewicz@oceanpolska.pl

Wiktoria Martyka
marketing@oceanpolska.pl

Przemysław Wójtowicz
przemyslaw@oceanpolska.pl

Dominika Batko
biuro@oceanpolska.pl

Kontakt telefoniczny

(Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.)

Dział handlowy

Tel.
+48 519 752 635
+48 661 542 673

Dane adresowe:

P.P.H.U. OCEAN
ul. Siemaszki 31
31-207 Kraków
NIP: 677-119-67-83

Formularz kontaktowy

Szanowny Kliencie, jeśli chcesz otrzymać ofertę lub masz pytanie, napisz do nas wypełniając poniższy formularz:

    P.P.H.U. OCEAN ul. ul. Siemaszki 31, 31-207 Kraków dalej jako: „Ocean Polska” informuje, że w związku z Pana/Pani zapytaniem będzie administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych, w tym w szczególności: imienia, nazwiska, adresu email lub numeru telefonu. Podanie danych jest dobrowolne, niemniej jednak ich brak uniemożliwi Administratorowi kontakt z Panią/Panem i udzieleniem odpowiedzi. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie za Pana/Pani zgodą. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być w każdym czasie cofnięta.

    Dane będą przechowywane przez czas potrzebny do załatwienia sprawy. Po zakończeniu tego okresu Ocean Polska może przechowywać Pana/Pani dane osobowe również przez okres, w którym jest to konieczne w związku z ciążącymi na Ocean Polska obowiązkami w zakresie archiwizacji dokumentacji (w tym przypadku dane przetwarzane będą w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu administratora danych, jakim jest możliwość wypełnienie obowiązków wobec organów państwa). Przysługuje Panu/Pani prawo do żądania od Ocean Polska dostępu do jego danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i prawo do przenoszenia danych. Panu/Pani przysługuje również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w związku z przetwarzaniem jego danych osobowych.

    Preferowany kontakt z administratorem danych osobowych następuje za pośrednictwem poczty elektronicznej: rodo@oceanpolska.pl