Haft na koszulce Kraków

Haft na koszulce Kraków

Chcąc oznakować naszą odzież mamy do wyboru kilka możliwości. Możemy nadrukować nasz znak, wtopić go za pomocą techniki sublimacji lub haft na koszulce Kraków. Ten ostatni sposób cechuje się największą trwałością. Bez wątpienia dodaje również prestiżu i unikalnego wyglądu odzieży, który na pewno zapadnie w pamięci każdemu, kto ją zobaczy. Czy są jakieś inne zalety oprócz wyglądu? Oczywiście! Mogą z nich skorzystać, chociażby firmy z każdej branży. Nieważne czy firma zajmuję się szeroko pojętą informatyką, pracą społeczną, budową czy gastronomią. Każdy chce zostać w dobrym stylu zapamiętanym przez klienta, a pracodawcy powinno zależeć, aby pracownicy odpowiednio reprezentowali firmę. Haft na koszulce Kraków to gwarancja wytrzymałości, jakości, wygody oraz stylu.

W naszej ofercie posiadamy też nadruk na koszulki Kraków, który również charakteryzuję się wszystkimi wymienionymi cechami, ale jest wersją bardziej budżetową. Zarówno haft, jak i nadruk możemy zastosować na takich produktach jak:

-koszulki reklamowe Kraków;

-polary reklamowe Kraków;

-Kurtki softshell;

-Polary firmowe Kraków;

-Bluzy polarowe;

-Haft na koszulce Kraków;

-Torby firmowe Kraków,

oraz wiele więcej jako Producent odzieży reklamowej Kraków.

Jakość

Jesteśmy znani z wyjątkowo wysokiej jakości usług, szybkiego działania i atrakcyjnej ceny. Jako wiodący producent odzieży firmowej traktujemy jakość naszych produktów bardzo poważnie. Aby dostarczyć Państwu produkty najwyższej jakości korzystamy z wyrobów sprawdzonych i renomowanych dostawców nici i materiałów pomocniczych do haftu komputerowego, chemii, farb oraz wszelkich dodatków do sitodruku, transferu, sublimacji.

Zaufanie jakim klient darzy firmę to wartość najwyższa.

Odzież firmowa – nasza specjalność

Dodaj swojej firmie unikalnego stylu, zaopatrując się u nas – Ocean Polska. Jesteśmy firmą z 25-letnim doświadczeniem, a naszą specjalnością jest odzież firmowa. Specjalizujemy się w technikach takich jak Haft komputerowy czy Sitodruk. Jesteśmy firmą godną zaufania, która charakteryzuje się świetną jakością produktów, profesjonalizmem i kompleksową obsługą klienta. Jeśli właśnie takiej firmie chcecie powierzyć Waszą sprawę- zachęcamy do zapoznania się z naszym katalogiem. Chętnie pomożemy wybrać produkt odpowiedni do Waszych oczekiwań. W ten sposób

Odzież firmowa – kontakt z klientem

W Ocean Polska jako producent odzieży reklamowej stawiamy przede wszystkim na kontakt oraz relacje z klientem. Wierzymy, że dialog jest kluczem do sukcesu, a w tym przypadku sukcesem jest zadowolenie i satysfakcja naszych klientów. Oferujemy pomocną dłoń w wyborze produktów z kategorii odzież firmowa. Chcemy, aby te produkty sprostały Waszym oczekiwaniom i służyły swojemu przeznaczeniu tak długo, jak to tylko możliwe. W związku z tym, na odzież reklamową patrzymy jako na ważną część firmy zarówno ze względu marketingowego, jak i wizualnego. Nasz zespół doradzi w każdej kwestii, a zwłaszcza jeśli mowa o takich produktach jak odzież firmowa i akcesoria. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego, lub drogą mailową.