Kurtki reklamowe

Wysokiej jakości kurtki reklamowe znanych światowych marek z uwagi na jakość i cenę to nie­za­stą­piony gadżet reklamowy klasy premium. Wystę­pują w wer­sji jesien­nej, zimo­wej, wio­sen­nej oraz let­niej, w roz­mia­rówce dam­skiej, męskiej i dzie­cię­cej. Oferujemy kurtki w wielu atrak­cyj­nych faso­nach i kolo­rach. Kurtki reklamowe można zdo­bić zarówno haftem jak i sito­dru­kiem. Będą słu­żyły klien­tom oraz pra­cow­ni­kom przez kilka sezo­nów.

W naszej ofer­cie posia­damy rów­nież wiele modeli kur­tek sportowych prze­zna­czo­nych do upra­wia­nia spor­tów dru­ży­no­wych, rowe­ro­wych, bie­ga­nia itp. Kurtka  z atrakcyjnym zdobieniem nadrukiem lub haftem to dobra inwe­sty­cja na przyszłość.

Nadruki na kurtkach lub haft na kurtkach reklamowych to atrakcyjna forma prezentacji firmy. Wysoka jakość użytych materiałów oraz staranne i estetyczne wykonanie zdobienia będzie atutem prezentowanej marki.

Kurtki firmowe

Kurtki firmowe to najcieplejsza odzież dla Twoich pracowników. wodoodporność, wiatroochronność czy oddychalność to niewątpliwe zalety kurtek firmowych. Prócz niewątpliwych atutów funkcjonalnych kurtki to bardzo wygodna odzież firmowa, która dzięki estetycznemu zdobieniu oraz modnemu fasonowi może stanowić o poprawie dobrego wizerunku Twojej fimy na zewnątrz. Prócz kurtek softshell, oferujemy kurtki pikowane, klasyczne kurtki zimowe oraz kurtki przejściowe.

Odzież robocza

W naszej ofercie posiadamy również kurtki robocze i kamizelki robocze. Odzież robocza wyposażona jest w taśmy odblaskowe, elastyczne mankiety (w przypadku kurtek) oraz kieszenie wielofunkcyjne. Zdobienie wykonujemy na życzenie wg przesłanego przez Państwa wzoru.

Prześlij nam swoją grafikę a my zrobimy resztę!

Co powinieneś wiedzieć?

Tu opisujemy wszystkie technologie zdobienia stosowane przez Ocean Polska.

Nie wiesz jaką technikę znakowania wybrać?

Dowiedz się jaka metoda znakowania będzie najlepsza